70 let Vetaphone

70 let Vetaphone
Zkušební laboratoř a showroom / demoroom v sídle společnosti Vetaphone v Dánsku nabízejí tiskárnám,

Když Verner Eisby v roce 1951 vynalezl úpravu Coronou, stěží si dokázal představit, že jeho společnost Vetaphone nastaví celosvětový standard pro povrchovou úpravu nesavých materiálů, jako jsou fólie.

Dnes, pod vedením svých dvou synů Franka a Jana, dánská společnost pokračuje v průkopnické povrchové úpravě pro průmyslová odvětví tisku, zpracování a extruze s inovacemi, včetně vývoje plazmové technologie, která zajišťuje specializované použití složitějších materiálů.

U příležitosti svého 70. výročí společnost Vetaphone nedávno otevřela plně vybavený showroom a demoroom, které je zřízeno pro online i osobní návštěvy. Showroom je třetí fází strategického investičního programu, v němž bylo v roce 2017 otevřeno nové špičkové ústředí firmy v dánském Koldingu a v roce 2020 byla plně uvedena do provozu zkušební laboratoř pro komerční zkoušky barev, laků a podkladů.

Po 70 letech je Vetaphone stále na špici technologie povrchových úprav se znalostmi a odborností, která nemá obdoby, a ambiciózními plány do budoucna.

 
 
 
 

© Copyright CFTA - Flexotisková odborná skupina pro Českou a Slovenskou republiku 2022
Vytvořila WEBRYBA.CZ